zamknij
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
startkontakt
flagaflaga frflaga niemflaga pol
SUBSKRYPCJA
subskrybcja
LOGOWANIE
LOGIN
HASŁO
OK
REJESTRACJA
SZUKAJ
szukaj
Promocje Nowości Oferta O firmie Kontakt


Początki firmy ARGO sięgają trzech pokoleń wstecz. Założyciel -  Adam Ciechanowski - był znanym rzemieślnikiem w Cechu Rzemieślników Krakowskich w latach dwudziestych. Zajmował się usługami ślusarskimi. Jego syn, Stefan Ciechanowski - następny właściciel ARGO - poszerzył działalność o produkcję wag oraz produkcję artykułów malarskich takich jak rynienki malarskie, skrobaki, szpachle.

Adam
Ciechanowski

Stefan
Ciechanowski

Janina
Ciechanowska

Edward
Ciechanowski

W roku 1977 ARGO przejął Edward Ciechanowski, obecny właściciel. Po rozeznaniu potrzeb rynkowych rozszerzył i zmienił nieco profil produkcji. Wałki futrzane, gąbkowe, kuwety, ociekacze, uchwyty do wałków i inne akcesoria malarskie firmy ARGO zaczęły wchodzić na rynek.

ARGO ciągle wprowadza nowe technologie, nowe maszyny, nowe materiały - korzystając nie tylko z polskich osiągnięć w tej dziedzinie, ale także niemieckich czy francuskich. Priorytetem ARGO jest ciągłe podnoszenie jakości produkcji oraz dostosowanie cen do możliwości klienta.

ARGO zatrudnia 25 osób. Dyrektorem jest Janina Ciechanowska.

napis btn
galeria
WAŁEK “nylon długi”
napis btm
galeria
wiadra malarskie