zamknij
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
startkontakt
flagaflaga frflaga niemflaga pol
SUBSKRYPCJA
subskrybcja
LOGOWANIE
LOGIN
HASŁO
OK
REJESTRACJA
SZUKAJ
szukaj
Promocje Nowości Oferta O firmie Kontakt
NAZWA
OPAKOWANIE ZBIORCZE
AQUA FLEX

fotoAQUA FLEX to idealne rozwiązanie dla instalacji wodnych. Giętkie, metalowe przyłącze trafi wszędzie tam, gdzie w planach instalacyjnych dotrzeć ma woda. Każdy zestaw AQUA FLEX składa się ze stalowej rurki karbowanej o przekroju 1/2", dwóch zaciskowych pierścieni oporowych, dwóch nakrętek oraz dwóch uszczelek fibrowych. To wystarczy, by poprowadzić wodę tam gdzie chcesz, w sposób higieniczny i trwały.

AQUA FLEX z uwagi na chemiczną i biologiczną neutralność stali nie wymaga konserwacji i czyszczenia, czym korzystnie wyróżnia się na tle tradycyjnych przyłączy gumowych z oplotem aluminiowym lub stalowym.

foto2 AQUA FLEX to możliwość dowolnego formowania przyłącza bez zmiany jego pola przekroju. Po uformowaniu przyłącze "zapamiętuje" kształt, co pozwala na dowolne komponowanie połączenia i doskonale wkomponowuje go w aranżację pomieszczenia. Krótkie ramię przyłącza przy wygięciu do 90° zastępuje z powodzeniem tradycyjne "kolanka".

Kupujący ma do wyboru gotowe przyłącza, dostępne w sześciu różnych długościach (20, 30, 40, 50, 74, 100cm) lub dwa zestawy instalatora, które pozwalają na przygotowanie przyłącza żądanej długości. W skład zestawu wchodzi: 7,5m lub 10m rurki karbowanej, 30/40 sztuk pierścieni zaciskowych oporowych, 30/40 sztuk nakrętek, specjalna śruba, 30/40 sztuk uszczelek fibrowych. Zestaw nie wymaga skomplikowanych narzędzi monterskich.

AQUA FLEX - parametry techniczne:

- rurka wykonana ze stali kwasoodpornej, nakrętki - chromowany mosiądz
- produkt odporny na działanie wysokiej temperatury (200°/60min.), ciśnienia pulsacyjnego (0,5Hz/48MPa), roztworów soli
- wytrzymałość hydrauliczna nominalna Wn = 1,2 Mpa (12 atmosfer)
- przyłącze sprawdzane pod ciśnieniem Wm = 1,8 Mpa (18 atmosfer)

Produkt atestowany:

- Atest higieniczny HK/W/0126/01/2004 wydany przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie - produkt przeznaczony do stosowania w instalacjach służących do przesyłania wody do picia i na potrzeby gospodarcze (zobacz certyfikat - plik jpg, 110kb).
- Aprobata techniczna AT/2004-02-1434 Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" w Warszawie (zobacz certyfikat - plik jpg, 130kb).

napis btn
galeria
WAŁEK “mikrofaza”
napis btm
galeria
szpachle stalowe nierdzewne gładkie